منو دسترسی
0%
قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات کاربردی به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت بوفه نایب هنگام استفاده از خدمات ارائه شده توسطبوفه نایب  به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه ثبت سفارش از بوفه نایب  است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بوفه نایب  از سوی کاربر است.

1- هنگام سفارش، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترسی برای کاربران الزامی است.
2-هنگامی که رستوران سفارش غذای شما را دریافت کرد ممکن است از طریق تلفن با شما تماس گرفته شود؛ در صورت عدم پاسخگویی، امکان رد سفارش شما وجود خواهد داشت.
3-قیمت ها در منوی رستوران به روز می باشند و قیمتی که در زمان قطعی شدن سفارش مشتری در سایت منظور گردیده، معتبر است.
4- با توجه به اینکه پرداخت آنلاین انجام می شود در صورت عدم تایید سفارش به هر دلیل، وجه پرداختی با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا 24  ساعت مسترد خواهد شد.
5-مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می باشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
6- مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است. در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش، هزینه سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.
7- چنانچه کاربر در حین سفارش در آدرسی که مشخص کرده است حضور نداشته باشد سفارش به هیچ عنوان به محل دیگری غیر از آدرس مشخص شده در فاکتور تحویل داده نخواهد شد و مسئولیت تمامی مشکلاتی که از این نظر پیش خواهد آمد بر عهده کاربر خواهد بود.


امیدوار هستیم با به کارگیری این قوانین و دستورالعمل هایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد،بوفه نایب بتواند خدماتی مناسب به شهروندان عزیز ارائه نماید. شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.